بهترین مسیر برای خروج از منظومه شمسی پیدا شد - nihs.ir - ان آی اچ اس | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

بهترین مسیر برای خروج از منظومه شمسی پیدا شد - nihs.ir - ان آی اچ اس به نقل از (nihs.ir - ان آی اچ اس)

بهترین مسیر برای خروج از منظومه شمسی پیدا شد - nihs.ir - ان آی اچ اس به نقل از (nihs.ir - ان آی اچ اس).


بهترین مسیر برای خروج از منظومه شمسی پیدا شد - nihs.ir - ان آی اچ اس ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،فروش ویژه

ویدئو آموزشی درباره: بهترین مسیر برای خروج از منظومه شمسی پیدا شد - nihs.ir - ان آی اچ اس

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( بهترین مسیر برای خروج از منظومه شمسی پیدا شد - nihs.ir - ان آی اچ اس )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; بهترین مسیر برای خروج از منظومه شمسی پیدا شد - nihs.ir - ان آی اچ اس مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; بهترین مسیر برای خروج از منظومه شمسی پیدا شد - nihs.ir - ان آی اچ اس

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرآنلاین، در کمال تعجب، گروهی از محققان ادعا می‌کنند که بهترین مسیر خروجی ممکن از میان این حباب غول پیکر را کشف کرده‌اند.

به نقل از ایسنا، هلیوسفر از

همه چیز درون خود از جمله سیارات، فضانوردان، ماهواره‌ها و سایر اجسام در برابر تشعشعات خطرناک کیهانی محافظت می‌کند. با این حال، تا به امروز، دانشمندان در مورد شکل یا اندازه آن مطمئن نبوده‌اند.

محققان به طور ساده هلیوسفر را به عنوان منطقه‌ای که مستقیما تحت تأثیر خورشید است تعریف می‌کنند. برخی ادعا می‌کنند که حباب کروسان شکل است، برخی آن را کروی می‌دانند، در حالی که بسیاری دیگر معتقدند که شکل گلوله یا توپ ساحلی دارد.

این سردرگمی به این دلیل وجود دارد که نمی‌توان شکل دقیق یک شی را در حالی که درون آن قرار دارید، تشخیص دهید.

سارا ا. اسپیتزر(Sarah A. Spitzer)، نویسنده اول این مطالعه و پژوهشگر دانشگاه میشیگان، می‌گوید: ما مانند ماهی قرمزی هستیم که سعی می‌کنیم شکل تُنگ ماهی را از درون درک کنیم.

به همین دلیل است که بسیاری از دانشمندان در سراسر جهان، از جمله نویسندگان این مطالعه، در حال توسعه مفاهیمی برای نشان دادن این هستند که چگونه کاوشگرهای بین ستاره‌ای می‌توانند هلیوسفر را ترک کنند و آن را از بیرون ببینند.

اسپیتزر افزود: ماموریت کاوشگرهای بین‌ستاره‌ای آینده اولین فرصت ما برای دیدن ظاهر واقعی هلیوسفر از بیرون و درک بهتر جایگاه آن در محیط بین‌ستاره‌ای محلی خواهد بود.

بهترین مسیر برای خروج از منظومه شمسی پیدا شد

مفاهیم ماموریت دارای اطلاعات دقیق در مورد وسیله نقلیه مورد نیاز، محموله و مسیرها هستند.

به عنوان مثال، یک گزارش مفهومی از چنین ماموریت در سال ۲۰۲۱ پیشنهاد کرد که یک مسیر نزدیک به ۴۵ درجه از دماغه دُم هلیودم در نهایت کاوشگر را از حباب خارج می‌کند.

با این حال، این مطالعه جدید ادعا می‌کند که برای خروج از هلیوسفر، یک کاوشگر باید مسیری را دنبال کند که از انتهای دُم هلیوسفر عبور می‌کند.

آنها شش مسیر را که از جهت دماغه به سمت دم می‌رفتند مقایسه کردند و دریافتند که بیشترین خروجی و دید واضح از شکل هلیوسفر زمانی حاصل می‌شود که کاوشگر از دُم خارج شود.

در ماه اوت و سپتامبر سال ۱۹۷۷، ناسا به ترتیب کاوشگرهای وویجرهای یک و دو(Voyager ۲ و Voyager ۱) را برای مطالعه فضای بین ستاره‌ای پرتاب کرد. این ماموریت موفقیت آمیز بود و این فضاپیماها اولین اجرام ساخته دست بشر بودند که از هلیوسفر عبور کردند.

کاوشگرهای وویجر برای ماموریتی تنها پنج ساله ساخته شدند اما هنوز فعال هستند و تا ماه مارس ۲۰۲۴ در فاصله ۱۵ میلیارد مایلی(۲۴ میلیارد کیلومتری) از زمین قرار داشتند.

با این حال، آنها دیگر نمی‌توانند فعالیت پلاسمایی خورشید ما را تشخیص دهند و بنابراین، قادر به ارائه هیچ اطلاعاتی در مورد هلیوسفر نیستند. به همین دلیل است که بسیاری از دانشمندان از ناسا می‌خواهند که ماموریت جدید کاوشگرهای بین ستاره‌ای را تأیید کند.

یک گزارش مفهومی از آزمایشگاه فیزیک کاربردی دانشگاه جان هاپکینز نشان می‌دهد که انسان‌ها باید کاوشگری طراحی شده برای ماموریتی ۵۰ ساله ایجاد کنند.

چنین کاوشگری می‌تواند اطلاعات ارزشمندی در مورد هلیوسفر ارائه دهد و همچنین می‌تواند ۳۰ تا ۹۰ میلیارد مایل از فاصله بین ستاره‌ای را پوشش دهد.

۵۸۵۸

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد بهترین مسیر برای خروج از منظومه شمسی پیدا شد - nihs.ir - ان آی اچ اس با کد تخفبف (hash-6650faff68e89) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " بهترین مسیر برای خروج از منظومه شمسی پیدا شد - nihs.ir - ان آی اچ اس " .